Moj blog

19. januar, 2016ANGELI IN ZAKON PRIVLAČNOSTI

Drage sestre in bratje, angeli in Zakon privlačnosti smo eno, saj delujemo po istem principu vere v dobro. Pokličite nas k sebi, sprejmite našo Luč in v svoje življenje in vanj bo stekla Ljubezen, Potrpljenje, Razumevanje in Sočutje.

Danes bom v svojem blogu združila dve tehniki, ki na videz nista združljivi, a lahko iz njiju nastane ena simpatična in lahkotna praktika, ki pomirja in kliče v naše življenje tisto, kar si želimo. Danes bom poskusila združiti Zakon privlačnosti in Angele v našem življenju. Naj poudarim, da je ponujena vaja/tehnika samo način, da usmerimo naše energije v neko točko in iz te točke povlečemo v svoje življenje želene spremembe. K tehniki, ki izhaja iz Zakona privlačnosti, sem dodala angelsko posredovanje, sami se lahko obrnete tudi na koga drugega, pomembno je le, da vam le-ta “nudi pomoč”.

Za to vajo potrebujete dišavo, kamne ali kristale in po želji nek fizičen prikaz angelov (kipec, risba, slika, kateri koli ročni izdelek, ki ponazarja angele). Dolžina vaje je odvisna od posameznika, zame je idealno 15-30 minut. Bolj kot čas, ki ga namenite tej vaji, je pomemben prostor, kjer se vaja odvija. Izbrati moramo namreč en kotiček v domu, ki ga čutimo kot svojega. Zato potrebujete neko poličko, da lahko položite nanjo dišavo in kamen – lahko gre za angelsko oltarček, o katerem sem tudi že pisala. Ta prostor mora postati za vas svet, to naj bo prostor za meditacijo, sproščanje, za polnjenje baterij in za čas, ki ga namenite sebi.

Vajo pričnete tako, da se sproščeno usedete pred vaš osebni oltarček. Najboljši je lotosov položaj, a pomembno je le, da sedite udobno in da ste zbrani. Torej sedite na tleh z rokami naslonjenimi v vašem naročju. Ne pozabite se sezuti in odvreči vse obleke, ki vas na kakšen koli način “stiskajo” oz. “vežejo”. Dihajte globoko nekaj časa. Dihajte skozi nos, vendar se ne naprezajte preveč. Bodite zbrani, a sproščen. Nato prižgite vašo dišavo in ostanite v tišini. Prisluhnite bitju svojega srca in dovolite si, da dihate vedno globlje. Zaprite oči in predstavljajte si, da stojite na cesti, pred vami pa nekakšen zaposlitveni servis. Vstopite vanj in povejte, da ste prišli najeti angele za dela, ki jih imate v načrtih. Nato vizualizirajte pred sabo vaše bodoče zaposlene.

zp1Z vsakim posebej se pogovorite o tem, kar potrebujete in o nalogah, ki jim jih dodeljujete – nekako si zamislite, kot da so tam, da vam izpolnijo vaše želje. Če potrebujete denar, jim zaupajte svoje finance. Če potrebujete zdravje, prijateljstvo, partnerja – vsakemu dodelite svoje področje, točno določeno nalogo in zaupanje(!). Naj bodo vaše prošnje natančne in ne pozabite jih “poplačati” za njihovo delo.

In že slišim vprašanje, kako lahko poplačamo angele za pomoč? Lahko je to molitev, meditacija enkrat v tednu le zanje, dišava, svečka, ki gori in vas opominja na vaš sporazum. Bodite točni in dosledni pri plačilu, za katerega se v mislih dogovorite z njimi. Poimenujte vsakega vašega angela posebej, tako da jih boste lažje priklicali tekom dneva oz. ko se boste obrnili nanje.

Igrajte se s to vašo vizijo, ki ni nič drugega kot eden izmed načinov, da se osredotočite na vaše želje in ki vam daje možnost, da vam pri njihovem uresničevanju nekdo pomaga. Poskusite, igrajte se, uporabite tudi ironijo. To je uporabna vaja tudi pri otrocih, da premagajo določene strahove, šolske obveznosti in težave, ki jih imajo. Bodite uravnovešeni in ne pritiskajte nanje. Dovolite jim, da vas nalezejo z njihovo domišljijo, saj so velikokrat bolj modri kot mi odrasli. Sama sem začela uporabljati to tehniko ravno pri otrocih, ki se sami težko spopadejo s svetom odraslih in tehnika se je izkazala kot čudovita, tudi zato, ker jo je vsak otrok po svoje razvil in živel.

Uživajte v tej vaji, sami ali z vašimi ljubljenimi. V kolikor bi se želeli poglobiti na to temo, je o tem pisala Terry Lynn Taylor v knjigi Messengers of Light.

slikovno gradivo: blog.amandacollins.me, khoackie.com

7 komentarjev

  1. Zvezda pravi:

    Zelo mi je všeč vizualizacija kot tehnika. Ko si jo združila z angeli pa mi je toliko bolj. Gotovo jo bom vpeljala v mojo tedensko rutino. Hvala za navdih.

  2. Miha pravi:

    Če sem prav razumel si to tehniko uporabila pri otrocih s težavami. Mislim, da je lahko zelo uporabna tehnika za posameznike ki imajo dobro razvito domišljijo, kamor spadaja tudi otroci. Ko pa vsak doda nekaj svojega, se zgodi čarovnika, kajne?

  3. Ninchy pravi:

    Ta tehnika se mi dopade, jo bom sprobala:) Hvala, da deliš z nami:) Rada bi spet pohvalila izbiro slik, čutim v njih tisto, kar je napisano v blogu:)

  4. Nives pravi:

    Tudi jaz bom sprobala to tehniko. Zdruzuje dve stvari ki sta mi zelo vsec. Slike pa so vendo tako navdihujoce!

  5. Nataša pravi:

    Na koncu omenjeno avtorico poznam in mi ni kaj preveč všeč. Kaže da si iz nje povlekla najboljše in je bolj pomembno kako jo interpretiraš kot pa kako jo “doživiš”. Ideja o združevanju dveh podobnih vsebin se mi zdi prav dobra in tudi jaz obljubim, da jo pričnem izvajati. Če nekam zapišem, se potem bolj zavežem 🙂

  6. Pinka pravi:

    To tehniko sem že veliko časa nazaj poskusila in je ena čudovita povezava med nami in angeli.

  7. Dag pravi:

    Rav kar sem prečistil kameno strelo tako, da bom z veseljem poizkušal kar si napisala.